• Dostawa

1. Informacja dotycząca kosztów dostawy oraz przybliżonego jej czasu jest przekazywana Kupującemu podczas składania Zamówienia. Dodatkowo informację o czasie dostawy można uzyskać w Sklepie na karcie z konkretnym produktem.

2. Koszty wysyłki naliczane są zgodnie z aktualnymi cennikami i zależą od wagi oraz rozmiarów przesyłki.

3. Sklep hardgroup.pl realizuje dostawy kurierem za pośrednictwem firmy DHL dla przesyłek o wadze do 40 kg, bądź spedycją dla przesyłek paletowych. DB SCHENKER, POCZTA POLSKA, GEIS, RABEN oraz do punku tj. paczkomat InPost.

4. Koszty dostawy pokrywa Kupujący i są one indywidualnie podane dla każdego produktu w Sklepie na karcie z konkretnym produktem.

5. Kupując kilka produktów koszty przesyłki zostaną dopasowane i przekalkulowane w oparciu o wielkość zamówienia.

6. W przypadku, gdy ilość, ciężar lub wymiary produktów są znaczne, prosimy o kontakt z obsługą naszego sklepu w celu wybrania odpowiedniego rozwiązania dotyczącego dostawy.

7. Dostawa towarów odbywa się wyłącznie na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. (istnieje możliwość wysyłki za granicę Polski, cena ustalana indywidualnie).

8. W przypadku zamówienia Produktów o różnych terminach dostawy, terminem dostawy jest najdłuższy podany termin.

9. Początek biegu terminu dostawy Produktu do Klienta liczy się od dnia uznania na rachunku bankowym Sprzedawcy.

10. Czas dostawy wynosi od 2 do 10 dni roboczych od dnia realizacji zamówienia przez sklep. W przypadku wydłużenia się terminu dostawy Sprzedający poinformuje Kupującego o aktualnym statusie przesyłki i nowym przybliżonym terminie dostawy.

11. Podane terminy i koszty dostawy są wartościami przybliżonymi.  Koszty transportu są ustalane indywidualnie.

kurier.jpg