• O nas

Firma HARD GROUP to Polski dystrybutor urządzeń do obróbki drewna i metalu. Naszym głównym celem jest zaopatrywanie  firm z braży przemysłowej i tartaków, w produkty najwyższej klasy i jakości. 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo piły taśmowe do drewna i metalu, maszyny do obróbki drewna i metalu.

Bardzo duża oferta handlowa pozwala nam dostarczać maszyny i urządzenia do wielu gałęzi przemysłu. Oferowane towary są o bardzo dużym przekroju parametrów technicznych co znacznie zwiększa zakres potencjalnych odbiorców od małych hobbystycznych , średnich usługowych po duże przemysłowe.

Naszym priorytetem jest zawsze zadowolenie klienta na każdym etapie współpracy.

Dlaczego warto wybrać
firmę  HARD GROUP

  • Zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny sprzedanych maszyn. Nasi inżynierowie posiadają odpowiednią wiedzę i przeszkolenie w zakresie obsługi i konserwacji wszystkich naszych maszyn i urządzeń do obróbki drewna i metalu.
  • Wybierając HARD GROUP masz pewność, że kupujesz w polskiej firmie. Wszystkie oferowane maszyny posiadają odpowiednie atesty bezpieczeństwa pracy.
  • Nasi konsultanici udzielają kompleksowych informacji i profesjonalnie doradzą przy wyborze optymalnych rozwiązań dla Twojej firmy. U nas  zawsze możesz liczyć na fachowe wsparcie i rozwiązania.
  • HARD GROUP to polska marka i sprawdzone rozwiązania polecane przez naszych klientów od wielu lat. Oferujemy maszyny tylko najwyższej jakości.

 

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny sprzedanych maszyn. Każda maszyna przed opuszczeniem naszego magazynu przechodzi przegląd techniczny, co gwarantuje najwyższą jakość. Nasi serwisanci posiadają odpowiednią wiedzę i przeszkolenie w zakresie obsługi i konserwacji wszystkich urządzeń do obróbki drewna i metalu.